Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKosovaTe FunditTe Gjitha

Çmendet moti në Kosovë, i nxehti afrikan i paradites zëvendësohet me kokrrat e breshërit sa një top tenisi në pasdite

Moti në Kosovë ka qenë shumë i paqëndrueshëm ditët e fundit. Krahas temperaturave tepër të larta të paradites, si pasojë e të nxehtit afrikan, kemi kalimin në një mot me breshër gjatë pasdites.

Mund të përmendim Komunën e Drenasit e cila në orët e pasdites së sotme është përfshirë nga breshëri. Këtë e dëshmojnë edhe pamjet në Nekovc të Drenasit ku siç shihet kokrra e breshërit arrin në madhësinë e një topi tenisi.

Për shkak të breshërit ka pasur dëme materiale, si xhama të thyera makinash apo të mbjella të prishura.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *