Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKosovaTe FunditTe Gjitha

‘Çméndet’ moti në Kosovë/ Breshëri sa një top tenisi, thyén xhama banesash e makinash (FOTOT)

Sikurse gjatë ditëve të fundit, edhe sot në Kosovë ka pasur temperatura të larta gjatë ditës, ndërsa pasdite qytetarët janë habitur më kapriçot e motit.

Pavarësisht se së fundmi ka pasur luhatje për çështje orësh të temperaturave, sot në Komunën e Drenasit ka rënë breshër.

Këtë e dëshmojnë edhe pamjet në Nekovc të Drenasit ku shihen kokrra të mëdha breshëri sa një top tenisi. Një dukuri e tillë ka shkaktuar edhe dëme materiale si xhama mjetesh e banesash të thyer apo dëmtime në të mbjella.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *