Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashJetë dhe stilTe FunditTe Gjitha

Cilat janë gjërat që femrat nuk i dinë por “i eksítojnë” në maksimum meshkujt

Femrat mund të bëjnë disa gjëra pa e kuptuar se eksítojnë meshkujt, sidomos nëse janë partnerët e tyre. Lexoni më poshtë se cilat janë veprimet që “i çmèndin” në maksimum meshkujt: Bluze pa reçipeta – Pak pas marrëdhënies intime, një pjesë e madhe e femrave zgjedhin të veshin rrobat pa reçipeta dhe të shkojnë në tualet apo të hanë diçka. Në përgjithësi, të gjithë meshkujt çmènden në situata të tilla.

Flokët e çrregullta – Ndonëse disa femra nuk e pëlqejnë të kenë flokë të çrregullta, nuk ka asgjë më jòshëse për meshkujt se të shohin një sjellje ndryshe nga përditshmëria. Të brendshme sèksi me bluze të gjatë – Femrat mund të mos e dinë këtë, por meshkujt dashurojnë që të shohin partnerët e tyre me bluze të gjatë dhe me të brendshme. Numri i meshkujve që i rezistojnë një pamje të tillë është shumë i vogël.

Era e shampos në flokë – Është shumë e zakonshme të dëgjosh se e dashurojnë erën natyrale të femrave. Pavarësisht kësaj, ajo që i kënaq në të vërtetë është era e këndshme e shampoos që ka mbetur në flokë apo trup. Kjo është një prej arsyeve përse meshkujt pëlqejnë të luajnë me flokët e partnereve të tyre.

Përdorimi i syzeve – Disa femra mund të kenë turp që të mbajnë syze pranë partnerëve të tyre, por është shumë e rëndësishme të dinë se meshkujt e konsiderojnë si një paraqitje seksi “femrën me syze”.

Buzëqeshja në mënyrë spontane – Nëse ka diçka të mirë në një marrëdhënie, është humori i mirë. Askush nuk e dëshiron një person të mërzitshëm në çift, gjë që mund të çojë edhe në fundin e marrëdhënies, prandaj të qeshurat spontane nuk bëjnë asgjë veçse e shtojnë dashurinë dhe ndikojnë në jetën sèksuale.(A.M/Faxweb.al)

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *