Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Çiklisti përplaset nga makina, pamje nga vendngjarja para se të shoqërohej në spital

Një i moshuar in cili po udhëtonte me biçikletë është përplasur nga një automjet ndërsa është dërguar m,e urgjencë në Spitalin Rajonal të Vlorës dhe fatmirësisht mësohet se është jashtë rrezikut për jetën.

Ngjarja ka ndodhur disa minuta më parë në zonën e njohur si Skela në Vlorë ndërkohë i moshuari ka marrë disa dëmtime në turp.

Grupi hetimor ka mbërritur në vendngjarje për të zbuluar shkaqet dhe rethanat e këtij aksidenti ndërsa nuk ka ende informacione nëse drejtusi i mjetit që shkaktoi aksidentin është ndaluar.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *