Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Shpërndanin kòkainë me motor, bie në pránga çifti shqiptar, ja çfarë i fundosi

Një çift me origjinë shqiptare ka përfunduar në prángat e pòlicisë greke, të ákuzuar se trafikonin kòkainë në Halkidiki.

Gjatë një kontrolli befasues të shtëpisë së tyre në Nea Kallikratia, ata sekuestruan dy pako kòkainë me një peshë totale 91.2 gram dhe një motor me të cilin burri 35-vjeçar dhe gruaja 28-vjeçare lëviznin mallrat e tyre të paligjshme.

Pòlicia gjeti gjithashtu edhe 1.540 euro nga shitjet. Të dy shqiptarët u dërguan në prokurorinë e Gjykatës së Shkallës së Parë të Selanikut.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *