Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


BotaFlashTe FunditTe Gjitha

Çifti më i veçantë në botë/ Burri shtatzënë mbart foshnjen 8 muajshe në bark

Një modele tr.ans ka ndarë fotot e çu.ditshme teksa puth foshnjën 8 muajshe në barkun e burrit të saj. Danna Sultana, e cila ka lindur mashkull dhe identifikohet si femër, po pret një djalë me burrin e saj Esteban Landrau, i cili ka lindur femër dhe e identifikohet si mashkull.

Modelja kolumbiane i ndau fotot me rreth 218,000 ndjekës të saj në Instagram. Esteban mendonte se ai kishte kon.traktime dhe ndoshta po shkonte në lindje të parakohshme dhe dyshja u nisën drejt një spitali lokal.

Mjekët shpjeguan, që një dukuri e tillë është normale në muajin e tetë të shtatzënisë, dhe se ka të ngjarë të ndodhte sepse foshnja ishte e madhe.Të lehtësuar, Danna dhe Esteban shkuan në shtëpi për të pritur të vinte dita e madhe. Mediat lokale raportojnë se çifti e konceptonte fëmijën natyrshëm, pasi që të dy kanë organet e tyre natyrore.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *