Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Çifti i njohur ka 265 milionë dollarë pasuri, por nuk do t’u lënë asnjë cent fëmijëve: Do i japim për bamirësi

Ashton Kutcher dhe Mila Kunis janë një çift që përpiqen të ruajnë intimitetin e tyre jashtë vëmendjes së publikut, dhe planet e tyre për të ardhmen kanë befasuar shumë.

Përkatësisht, pasuria e tyre vlerësohet në 265 milionë dollarë, por ata nuk planifikojnë t’i lënë asnjë prej tyre vajzës Wyatt dhe djalit Dimitri. Siç thonë ata, ata janë të bindur se nuk do të ishte një veprim i mirë.

“Fëmijët e mi kanë një jetë shumë të privilegjuar, pa e njohur. Dhe ata kurrë nuk do ta dinë, pasi jo është jeta e vetme që ata dinë. Unë nuk do të krijoj fonde për ta. Ne do t’i japim paratë tona për bamirësi, “tha Kutcher.

Ai shtoi se nëse fëmijët e tij do të donin të fillojnë një biznes dhe të kenë një plan të mirë biznesi, Mila dhe ai do të investonin, por prapë nuk do t’i jepnin fonde.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *