Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


BotaFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Çifti Harry-Meghan po i thyen rregullat mbretërore një e nga një, me të dyja këmbët (FOTO)

Keni parë ndonjëherë një femër të divorcuar përkrah një princi?!

Meghan është martuar më parë , dhe ky është rregulli i parë që çifti shkeli që me lidhjen e tyre.

Në këtë foto ata kanë bashkuar duart. Një nga rregullat mbretërore është që nuk duhet të ketë kontakt fizik në daljet publike. Sipas tyre nuk është e hijshme.

Prisni se ka përsëri…..

Meghan do t’i kalojë Krishtlindjet pranë familjes së Harry-t.

“Sipas një burim të afërt Markle do të qendrojë 72 orë me familjen e të fejuarit,”- shkruan  “US Magazine”.

Madje edhe vetë Mbretëresha do të jetë pranë tyre.

Mbase kjo po ndodh pasi çifti Harry-Meghan nuk e pretendojnë fronin mbretëror.

(F.M/Faxweb)

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *