Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Në të njëjtin pavion/ Shkon për të lindur në spital, gruaja “njihet” me të dashurën e burrit, çuditet mjekja

Një grua ka zbuluar ditën që do të lindte se bashkëshorti e tradhtonte me një tjetër. Një gjinekologe në një spital në SHBA, publikoi videon ku dy gra shihen pak momente para lindjes.

E veçanta në këtë mes, ishte se babai i fëmijëve të tyre ishte po i njëjti. Mes ulërimave të dhimbjes së lindjes, gruaja zbulon këtë të fshehtë, ndërsa në video dëgjohet dhe momenti kur ajo përballet me të shoqin.

“Kur nëna me dhimbje lindje zbulon se e dashura e të shoqit po lind në të njëjtin repart…”, shkroi mjekja krahas videos së publikuar.

Komentet pas kësaj video kanë qenë të shumta, veccanërisht për momentin e vështirë kur gruaja ka zbuluar tradhëtinë “Oof .. duhet të jetë koha më e keqe për ta zbuluar. Gruaja e shkretë tashmë është mjaft e stresuar”. Per te pare videon klikoni KETU.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *