Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


PolitikëTe FunditTe Gjitha

Çfarë po bëhet në çadrën e opozitës, Roshi, Bushi dhe Prenga “futen” brenda (VIDEO)

Në protestën e sotme të opozitës janë bashkuar edhe disa kryebashkiakë, deputetë dhe ministria socialistë nëpërmjet fotove të tyre.

Protestuesit me në krye sekretarin për Aksionin Qytetar të Partisë Demokratike, Ervin Salianji, kanë lëxuar akuzat e ngritura ndaj këtyre personazheve të rëndësishëm të politikës.

Arben Ndoka, Elvis Roshi, Klement Balili, Mark Frroku, Armando Prenga, Artur Bushi e të tjerë, janë emrat të cilët u përmendën si persona të kriminalizuar, brenda radhëve të mazhorancës. (D.D/Shuplaka)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.