Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Çfarë ndodh brenda faqeve erotike, aty ku vajzat fitojnë 29 mijë paund në muaj vetëm me…(FOTO)

Industria e seksit po ndryshon. Nëse dikur kufizoheshin brenda dritave të kuqe dhe kishin dikë që i menxhanote, sot gjërat janë ndryshe.

Një investigim 6 mujor i bërë nga BBC tregon çfarë ndodh me vajzat që kanë zgjedhur këtë profesion dhe fitimet që ato marrin, duke punuar nga shtëpia nëpërmjet internetit.

Kjo nuk është diçka e panjohur për britaniket, pasi që nga pornografia në internet, deri tek kamera, britanikët kanë shitur seks me internet për vite me radhë,

Mirëpo, një valë e rë në mediat sociale po zbulon se vajzat tashmë po përdorin një tjetër metodë, shitjen e fotove dhe videove nudo.

Bota e ‘OnlyFans”, është një platformë e mediave sociale ku përdoruesit mund të paguajnë tarifa abonimi mujore për të zbuluar përmbajtjet erotike.

Një prej grave të paraqitura në dokumentar, Lauren, e la punën e saj 18 muaj më parë për t’u përqëndruar në karrierën e saj me kohë të plotë në “OnlyFans”.

“Fitoj më shumë se 29 mijë paund në muaj, jam e kënaqur”, ka thënë 23-vjeçarja.

Po firmoset një peticion për ringritjen e Teatrit Kombëtare ashtu siç ishte më parë. Ju si mendoni:

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *