Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashJetë dhe stilTe FunditTe Gjitha

Këto janë sémundjet që mund të lùftohen me s*ks

Marrëdhëniet íntime sjellin shumë dobi për trupin dhe thuhet që jeta e mirë sé.ksuale ndikon në shërimin e disa sémundjeve, të cilat nuk jua ka marrë mendja më parë. Praktika e íntimitetit sjell përfitime për shéndetin mendor dhe ndikon në qarkullimin e gjákut.

Por sémundjet që mund të lùftohen me anë të séksit janë: Sémundjet e zemrés; Mpósht dhímbjen e kokës; Funksionon si anti-deprésiv; Mpósht pagjumësinë; Mposht inkotencën urínare; Lùfton gripin; Lehtëson tendosjen e muskujve; Bën lëkurën më shkëlqyese; Mpósht próstatën; Lùfton káncerin e gjirit.

Gjatë periudhës së ízolimit nga pándemia, një pjesë e madhe e çifteve kanë qenë pranë njëri-tjetrit, ndërsa të tjerë kanë arritur të mbajnë gjállë dashurinë e tyre në distancë. Për ata që kanë jetuar së bashku, kanë mësuar shumë gjëra për partnerin/partneren, ndërsa nuk kanë munguar as “çménduritë” séksuale që i kanë dhënë më shumë frymë dashurisë. (A.M/Faxweb.al)

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *