Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Çfarë mban Kiara Tito në çantën e saj? E tregon vetë moderatorja (FOTO)

Çantat e vogla janë një trend i momentit dhe Kiara Tito ka treguar se është fanse e tyre. Duke qenë se i përdor shpesh edhe në përditshmëri, gjërat që fut në të janë të kufizuara.

Ditën e sotme ajo është pyetur nga ndjekësit e saj se çfarë ka brenda çantës dhe Kiara ka treguar se me vete merr vetëm dy gjëra.

“Je e sigurt? Dy gjëra vetëm, portofolin dhe kufjet”, ka shkruar Kiara bashkangjitur fotove të publikuara në Instastory.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *