Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Çfarë i ka bërë bashkë në Vjenë Sali Berishën dhe Olta Gixharin (FOTO)

Për ish-kryeministrin Sali Berisha shfaqja në krah të personazheve të Showbiz-it është diçka mjaft e rrallë, kjo pasi jemi mësuar ta shohim zakonisht në takime të rëndësishme ku ai tregohet mjaft i përpiktë për sa i përket kodit të veshjes.

Përveçse në Kuvend ku mban fjalime të zjarrta duke denoncuar shkeljet e qeverisë ai bëhej shpesh objekt trajtimi në media kur dilte xhiro në natyrë apo kur tregonte disatncat e mëdha që kishte përshkuar me not në det.

Por këtë herë ish-kryeministri ka befasuar ku duke u shfaqur në krah të aktores Olta Gixhari. Pavarësisht se nuk dihet se çfarë i ka bërë bashkë Berishën me Olta Gixharin, me shumë gjasë një takim rastësor i cili është shfrytrëzuar nga aktorja për të kosumuar një kafe me ish-kryeministrin në aeroportin e Vjenës.

Ka qenë vetë Olta Gixhari e cila ka publikur në rrjetin social “Instagram” foton me Berishën. (B.H/Faxweb)

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *