Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Çfarë i ndodhi Rudina Magjistarit në studio? Përlotet moderatorja

Emisioni i sotëm ka qenë mjaft i veçantë për moderatoren e njohur, Rudina Magjistari. Fillimisht ajo është surprizuar nga stafi i saj, të cilët kishin menduar t’i bënin një video me fansa nga e gjithë bora të cilët përshëndesnin moderatoren.

Më pas, kishte menduar bashkëshorti dhe vogëlushja e saj Mia, për t’ja shtuar emocionet. Në studio erdhi një buqetë me luledielli dhe një kartolinë e shkruar nga vogëlushja.

“Mami të dua”, shkruhej në të.  Rudina zbuloi e emocionuar se ai ishte shkrimi i Mias, pasi vogëlushja ka mësuar të shkruajë.

Ajo falenderoi gjithashtu bashkëshortin me fjalët: “Kjo është nga njeriu im i zemrës, e falenderoj shumë dashurinë e jetës sime. Të dua shumë zemër”.

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *