Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Çfarë i ka ndodhur Rudina Magjistarit?! Moderatorja nuk shfaqet në ekran

Rudina Magjistari është padyshim një nga moderatoret më të dashura për publikun e që prej vitesh na argëton e na informon pasditeve me programin e saj “Rudina”. Mirëpo pasditen e sotme ka ndodhur një e papritur dhe Rudina nuk është shfaqur në ekran me një puntatë të re të emisionit.

Gjatë këtij orari u transmetua puntata e dy javëve më parë, kur Rudina kishte të ftuar në studio Erion Isain dhe Adriatike Lamin.

Nuk dihet ende çfarë e papriture i ka ndodhur moderatores, por me siguri do na e bëjë të ditur shumë shpejt.

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close