Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Çfarë është reforma në drejtësi? Ambasada e SHBA-ve rikthen videon pak para ngritjes së SPAK

Ambasada e SHBA-ve në Tiranë ka publikuar një tjetër video përmbledhëse, se çfarë është Reforma në Drejtësi dhe si do të zbatohet ajo.

Në fakt e njëjta video është postuar dhe më herët nga faqja e ambasadës, po mesa duket me rikthimin e procesit e Vetingut, dhe përgatitjeve finale për ngritjen e SPAK, është parë e udhës që kjo video të publikohet sërish.

Postimi:

Çfarë është reforma në drejtësi? Si po zbatohet? Si do të ndikojë në jetën tënde dhe në jetët e shqiptarëve? Gjatë javëve të kaluara, postuam një seri videosh informuese për të shpjeguar se si reforma në drejtësi do të sigurojë që çdokush të jetë i barabartë përpara ligjit.

Keni humbur njërën prej videove tona? Këtu mund të shikoni serinë e plotë mbi Reformën në Drejtësi, Rivlerësimin, Gjykatën Kushtetuese, SPAK dhe BKH.

(E.K/Faxweb.al)

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *