Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Çfarë do të bënte nëse do të ulej në karrigen e Ramës? Nard Ndoka jep përgjigjen epike

Një nga të ftuarit e emisionit “Casa De Los 3s” mbrëmjen e djeshme në RTV Ora ishte dhe kreu i PDK-se Nard Ndoka.

I pyetur nga moderatorja Dajana Shabani nëse një ditë do të ulej në karrigen e kryeministrit çfarë do të bënte u pyet “Karrigen e Ramës do ta laja, do i bëja një lavazh, para se të ulesha”.  

I ngacmuar nga moderatorja se në çfarë sensi do e lante, deputeti Ndoka u shpreh se “do e lante nga mëkatet, megjithëse edhe për pjesën e higjenës do një dorë”.

Nard Ndoka dha përshtypjet e tij dhe për Sali Berishën dhe Fatos Nanon: “Berisha është një personazh që merret diçka prej tij, ka gjëra pozitive. Nano ka qenë një qytetar i mirë, pavarësisht se ishte i papërgjegjshëm, s’kam lidhje as me pijen e tij, pasi ishte pijedashës dhe nuk e marr atë pjesën e vesit, kështu që zgjedh Berishën.”

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *