Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FotoGaleriTe GjithaTeknologji & Kuriozitete

Celularët e vjetër që tani kushtojnë mijëra euro (FOTO)

Nëse keni në shtëpi celularë të modeleve të vjetra, që para iPhone dhe Samsung Galaxy duken demode, mos u mërzisni, por ndjeheni veten me fat.

Në faqen për blerjet online “Bay’” shihet sesi disa lloj celularesh të cilët tashmë kanë dalë nga tregu kushtojnë qindra apo edhe mijëra euro.

Shumica prej këtyre celularëve nuk mund të përgjohen prandaj vlera e tyre është e madhe. (A.R/SHUPLAKA)

 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”541″ exclusions=”158,159,160,163,164,165,166″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”1″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close