Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


ShowBizTe FunditTe Gjitha

Capital T i lumtur, e mbështet babai i yllit botëror, çfarë thotë

Të gjithë biem dakort kur themi se Capital T është një nga këngëtarët më të pëlqyer shqiptarë, por suksesi i reperit duket se vazhdon dhe përtej oqeanit.

 Së fundmi ai po mbështet nga  babai i yllit me famë botërore, Drake. “Një thirrje për vëllain tim @truekapo që po e shkatërron lojën në Shqipëri.  Të shoh plako, ke mbeshtetjen time këtu në Shtetet e Bashkuara!”-i ka shkruar reperit shqiptar babai i Drake, i cili gjithashtu është muzikant.

Capital T është shfaqyr i emosionuar   nga e gjithë kjo dhe është shprehur : “Jeta është e çmendur! Babai i idhullit tim më të madh dhe frymëzimit tim, Drake, më njeh dhe më ofron mbështetjen e tij në SHBA. Faleminderit shumë”. (J.V/Faxweb)

 

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.