AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Buzë detit me të shoqin, Rudina Magjistari tregon me një foto si e nisi Vitin e Ri

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Rudina Magjistari e ka mbajtur gjithmonë shumë diskrete jetën private.

Ajo rrallëherë publikon foto në praninë e bashkëshortit, Xhavitit, e megjithatë për t’iu uruar të gjithëve një vit të ri sa më të gëzuar, ka zgjedhur pikërisht një foto pranë tij.

Ajo ka publikuar në profilin e saj të Instagramit një foto buzë detit, ku shihet në shoqërinë e Xhavitit. Foton në fjalë e ka shoqëruar me një zemër dhe shkruan: 2020.

A do i përgjigjeni thirrjes së Presidentit Meta për të dalë në shesh në 2 mars në mbrojtje të demokracisë dhe Kushtetutës së vendit?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *