Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Bushati-Klosit: Shiko mos ju del Gjushi nga mbledhja! Si e mbron ministri ish-kryebashkiakun e Durrësit

Një tjetër debat u zhvillua mes analistit Andi Bushati dhe ministrit Klosi në Open. Debati u zhvillua për ish kryebashkiakun e Durrësit Vangjush Dakon.

“Të më falë kolegia ministre, por gjatë kohës që po fliste shikova që nga mbledhja doli shtabi i punës. Pra ka një grup punë që po punon intensivisht- tha Klosi.

“Shiko mos ju del Gjushi nga mbledhja?” – ndërhyri Bushati.

“Po edhe Gjushi mund të dalë, sepse nuk është person në hetim edhe ai është qytetar i Durrësit”- iu përgjigj Klosi.

“Po kur prokuroi është e juaja nuk do të hetohet kurrë Vangjushi”- iu kthyer Bushati.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *