Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Burri miliarder probleme me drejtësinë, modelja “thur” strategji të reja për të fituar para

Modelja e njohur Anxhela Martini ka njoftuar se do të ndërmarrë hapa të tjerë në karrierën e saj. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo në rrjetet sociale.

Kujtojmë se modelja e njohur u komentua shumë kohët e fundit për çështjen e problemeve që bashkëshorti i saj kishte me drejtësinë.

Bashkëshorti i modeles Anxhela Martini është në kërkim, pasi akuzohet nga gjykata Rumune se është përfshirë në një grup kriminal, që i ka shkaktuar shtetit një dëm me vlerë 114 milionë euro. Siç raportohet nga uebet rumune, bashkëshorti i Martinit ka mundur të sigurojë ilegalisht disa toka që gjendeshin nën pronësinë e një të moshuari, Ivonne Aline Buzescu-Movila.

Prej kohësh, martesa e modeles Angela Martini dhe miliarderit rumun, Dragos Savulescu, ka qenë në qendër të vëmendjes së medieve pas thashethemeve se çifti i kishte dhënë fund martesës së tyre.

Në këtë situatë të vështirë, Anxhela ka menduar të tjera mënyra për të fituar para, gjithmonë sipas këshillave të partnerit miliarder, i cili është një producent filmash.

Karriera e saj nisi si modele, ndërsa sot është autore e librit të saj të parë “Dashuri, Shpresë, Dritë”. Së fundmi, ajo ka qenë e ftuar në kanalin e njohur amerikan “KTLA 5”, për të folur mbi librin e saj dhe planet e së ardhmes.

Ajo foli edhe për Shqipërinë, që e quan një vend të bukur dhe tregon se është mjaft e dashuruar me të. Më pas, Anxhela zbuloi fillimet e saj të karrierës si modele.

 

Fjalët Kyce
Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.