Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesorePolitikëTe FunditTe Gjitha

‘Bum’ dorëheqjesh në Kukës, 4 drejtorë, sekretari dhe nënkryetari nuk e presin Gjicin në zyrë

Në zgjedhjet e fundit të zhvilluara me 30 Qershor, Safet Gjici u zgjodh kryebashkiak përballë kandidatit të Bindjes Demokratike, Abedin Uruçi, ndërkohë që nga burime për Faxweb.al mësohet se të paktën 4 drejtorë nuk e kanë pritur në zyrë eprorin e ri.

Drejtorët e 4 drejtorive kanë dhenë dorëheqjen përpara se Gjici të merrte detyrën, ndërsa me marrjen e mandatit raportohet se nuk është larguar deri më tani asnjë drejtor tjetër.

Gjithashtu nga të njëjtat burime mësohet se kanë dhënë dorëheqjen edhe sekretari i përgjitshëm i bashkisë si dhe nënkryetari i saj.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *