Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Britania e Madhe nën “pushtetin” e ujit, pas përmbytjeve parashikohet edhe një uragan

Reshjet e rrëmbyeshme kanë përmbytur zona të shumta të Britanisë, dhe të tjera priten me ardhjen e uraganit “Lorenco”.

Zyra e meteorologjisë i ka paralajmëruar anglezët se bëhet fjalë për rrezik jete, dhe nuk ka shenja se reshjet mund të pushojnë së shpejti.

Moti pritet të vazhdojë i frikshëm për dy javët e ardhshme në të gjithë vendin, dhe sinoptikanët e kanë quajtur uraganin “një bishë të vërtetë”, stuhi e Kategorisë 5, më i fuqishmi që i është afruar ndonjëherë Europës.

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close