AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Brenda shtëpisë luksoze të Alban Dudushit, bashkëshortja ndan pamjet komode

Alban Dudushi dhe Bieta Sula janë ndër moderatorët më të njohur në televizionin Top Channel. Prej vitesh pjesë e këtij ekrani, dyshja ka drejtuar emisione me peshë në këtë televizion.

Bashkëshortja e Albanit, Bieta është ajo që ndan me tepër imazhe nga përditshmëria, ku shfaqin portretin e bukur familjar. E së fundmi, Bieta ka ndarë me ndjekësit disa foto nga shtëpia e saj ku shkruan “Gati per xhiro xhiro”, me djalin Kroiart dhe Albanin”

Ajo që vihet re, janë ambientet komode të banesës së tyre, ku dominon ngjyra e bardhë dhe kafe, ndërkohë që apartamenti shihet se është me dy kate.

Fjalët Kyce

A mendoni se jemi në gjendje të mbrohemi apo të menaxhojmë një 'krizë" të shpërthimit të Koronavirusit në vend?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *