Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Brenda festës përrallore të ditëlindjes së Ajkës, Instagrami ‘mbushet’ me gëzimin e Xhensilës dhe Besit (VIDEO)

Ajka feston sot ditëlindjen dhe babi Besi me mami Xhensilën nuk mund të ishin më të lumtur.

Ata kanë ndarë urimet e tyre të veçanta në Instagram, duke na ngrohur zemrat.

Aktori i njohur i humorit ka publikuar një foto të vjetër të vajzës së tij kur ishte ende e vogël dhe i ka vendosur syzet e tij vogëlushes dhe ka realizuar një foto fantastike që do të mbetet një kujtim i bukur për të dy.

Ndërsa Xhensila ndau këtë super video.


Po ashtu, çifti i njohur është kujdesur të organizojë një super festë në shtëpinë e tyre në Gjirin e Lalëzit për të cilën duket se kanë menduar çdo gjë në detaj.

 

View this post on Instagram

 

cutest🥺💕 #xhensilamyrtezaj #xhensilator

A post shared by xhensilatore (@xhensilatore) on

Ajka e vogël dhe mami Xhensila shihen të veshura matchy-matchy me fustane pink, teksa në videot e tjera shihet Ajka me fëmijë dhe pamje nga zbukurimet.

 

View this post on Instagram

 

ajka’s birthday💕 #xhensilamyrtezaj #xhensilator

A post shared by xhensilatore (@xhensilatore) on

 

View this post on Instagram

 

ajkusjaa🥺♥️ #xhensilamyrtezaj #xhensilator

A post shared by xhensilatore (@xhensilatore) on

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *