Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Drejtuesja e motorrit përpláset nga makina, nuk do t’a besoni ku përfundoi

Pamjet e mëposhtme janë të pazakonta, ndërsa ngjarja ka ndodhur në Brazil. Një makinë e cila po lëvizte në korsinë kryesore të rrugës, ka përplasur një motorçikliste e cila i ka dalë përpara teksa kjo e fundit ka fluturuar disa metra në ajër duke përfunduar në një pusetë të hapur.

Drejtueja është nxjerrë e gjallë prej aty por janë dashur disa minuta pasi ka qenë tepër e vështirë për personat që kanë ndaluar në vendin e ngjarjes, përfshirë edhe drejtuesin e mjetit që u përfshi në aksident.

Pamjet tregojnë vajzën që drejtonte motorin e cila pas përplasjes bën disa rrotullime në asfalt dhe më pas përfundon në një gropë në anë të rrugës që ishte e hapur dhe shërbente për kanalizime.


(F.GJ/FAXWEB.AL)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *