Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Bravo Arilena, super këngëtare”, Çani thumbon Vera Grabockën: Shpëtoi fytyrën, anulloi që të fitonte ajo tjetra

Fastivali i 58-të i këngës në RTSH ka qenë një nga ngjarjet më të komentuara ditët e fundit, e sidomos prej mbrëmjes së kaluar ku fituese u shpall kënga e titulluar “Shaj” e Arilena Arës.

Gazetari Arian Çani ka qenë njëri prej atyre që kanë komentuar këtë kompeticion, ku përshëndet vendimin e jurisë për përzgjedhjen e fitueses, ndërsa ka bërë ironi me Vera Grabockën, për të cilën thotë se ka shpëtuar fytyrën duke anulluar sipas tij fituesen që përflitej me kohë.

Më tej Çani ka përmendur edhe konkurenten tjetër të përfolur, Elvana Gjatën, të cilës nuk i drejtohet me emër por me “ajo tjetra” për të cilën thotë se “shyqyr që semori”.

“Mora vesh qe fituese u shpall Arilena. Bravo. Te pakten Grabua e shpetoje fytyren. Se ndryshe do ishte skandal. Bravo Arilena. Super kengetare. Shyqyr qe s e mori ajo tjetra se do ishte turp i madh. Grabua u tregua e kujdesshme dhe anulloi fituesen qe perflitej me kohe”, shkruan Çani

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close