Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

“Braktisni organizatorët e kallzuar penalisht”, Rama apel kontrollorëve: Kush nuk kthehet në punë nesër, nuk do gjejë më vend në Albcontrol

Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish mbi grevën e pashpallur të kontrollorëve të Rinasit.

Përmes një postimi në ‘Tëitter’, Rama iu bën apel kontrollorëve që të rikthehen në vendin e tyre të punës, ose përndryshe nuk do të gjejnë më vend në ‘AlbControl’.

Ndërkohë kryeministri më tej bën me dije se organizatorët janë kallëzuar penalisht.

Rama:
Apel për kontrollorët e Rinasit: Ndahuni nga ata që ju futën në këtë lojë të çmendur me zjarrin! Braktisini në rrugën e tyre qorre organizatorët e kallzuar penalisht! Kush nuk kthehet në punë nesër, nuk do gjejë më vend në Albcontrol. Koha e Rrumpallës ka vdekur dhe nuk kthehet!
(R.G/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

  • Koalicioni i udhëhequr nga PD (55%, 12,523 Votes)
  • PS (28%, 6,310 Votes)
  • Nuk do të votoj (9%, 2,025 Votes)
  • LSI (5%, 1,131 Votes)
  • Të tjera (4%, 938 Votes)

Total Voters: 22,927

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.