Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Mashkulli që nuk njeh moshë! Brad Pitt i lë të gjithë pa fjalë me pamjen e tij pas karantinës (FOTO)

Pándemia e kòronavirusit i ízoloi të gjithë në shtëpi dhe shumë persona nuk i morën shërbimet e zakonshme. Një ndër ta është edhe Brad Pitt, i cili ka ndryshuar sërish pamjen e tij. Duket se aktori, i cili prej pjesës më të madhe të femrave cilësohet si mashkulli më i bukur në botë ka rikthyer në vëmendje paraqitjen e tij të viteve ’90.

56-vjeçari po bënte një video mesazh për diplomimin e studentëve të Universitetit të Missouri kur u vunë re flokët e tij të gjatë. Kjo i bëri të gjithë të mendojnë nëse pamjet janë realizuar në vitin 2020 apo 1996 pasi nuk dukej ndryshim.

Edhe këtë herë, Brad Bitt vërtetoi se nuk njeh moshë.(A.M/Faxweb.al)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *