“Braçe, kryebashkiaku dhe një vrasës folën për Arjan Ndojën”, Kokoneshi-Berishës: Më ka kërcënuar me jetë, shihemi në gjyq

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një tjetër denoncim të fortë sa i takon atentatit ndaj prokurorit Arjan Ndoja, ku flet për një takim mes kreut të bashkisë Lushnje Fredi Kokoneshi, zv.kryeministrit Erion Braçe, dhe një personi të shpallur në kërkim për vrasje Orges Bilbili. Kryebashkiaku i Lushnjes Fredi Kokoneshi ka reaguar pas denoncimit të mbërritur … Continue reading “Braçe, kryebashkiaku dhe një vrasës folën për Arjan Ndojën”, Kokoneshi-Berishës: Më ka kërcënuar me jetë, shihemi në gjyq