Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


BotaFlashTe FunditTe Gjitha

Boris Johnson dhe e fejuara e tij i vendosin emrin e 2 mjekëve djalit të tyre: Në nderim që më shpëtuan jetën

Boris Johnson dhe e fejuara e tij Carrie Symonds i kanë vënë emrin djalit të tyre të sapolindur Wilfred Lawrie Nicholas Johnson.

Emrat janë një nderim për gjyshërit e tyre dhe dy mjekët që trajtuan zotin Johnson ndërsa ishte në spital me koronavirus, shkruan zonja Symonds në një postim në Instagram.

Ajo postoi një fotografi të vetes me foshnjën, e cila lindi të mërkurën.

Dhe ajo falënderoi stafin në University College London Hospital, duke shtuar: “Unë nuk mund të isha më e lumtur. Zemra ime është e mbushur”.

Foshnja erdhi vetëm disa javë pasi z. Johnson u largua nga kujdesi intensiv në një spital tjetër në Londër pas trajtimit për koronavirus.

Zonja Symonds shkroi të shtunën se djali i tyre ndan emrin e tij të parë me gjyshin e kryeministrit, dhe të tjetrin me me gjyshin e saj Lawrie.

Emri tjetër i tij i mesëm, Nicholas, është një nderim për “Dr Nick Price dhe Dr Nick Hart – dy mjekët që shpëtuan jetën e Boris muajin e kaluar”, shtoi ajo. BBC

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.