AktualitetPolitikëTe FunditTe Gjitha

Borë në Tiranë, Veliaj-qytetarëve: Kujdes timonin dhe… (FOTO)

Pas tridhjetë vitesh, kryeqyteti është zbardhur përsëri nga flokët e dëborës.

Por me tre aksidente të ndodhura deri tani, kryebashkiaku Veliaj me të drejtë u bën thirrje qytetarëve të bëjnë kujdes.

“Është shumë e bukur bora në Tiranë, pas 30 vitesh. Por le ta shijojmë me kujdes, ngadalë në timon dhe zonat rurale! Stafi ynë në terren”, shkruan Veliaj në Facebook.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”719″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”1″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *