Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Keni dyshime se ku shijon më shumë s*ksi? Blogerja Zhaklin Lekatari ju jep përgjigjen

Blogerja e s*ksit Zhaklin Lekatari i është përgjigjur pyetjes në lidhje me diferencën e marrëdhënies s*ksuale në Jug dhe Tiranë bazuar tek deti, zhvèshja dhe jodi. Sipas Lekatarit, gjithçka bazohet tek personi i duhur por plazhi ndikon në faktin që njerëzit janë të zhveèhur, me pushime dhe të prirur për eksperienca pozitive.

“S*ksi i mirë shijon kudo, shijon edhe ne mal. Mjafton që s*ksin ta bësh me mendjen e hapur dhe me personin e duhur. E vërtetë ndoshta nga ajo që je i zhvèshur je më i çliruar nga veshjet, je i nxirë, je në ditë pushimi, prandaj patjetër që mendërisht je më i prirur, që të përjetosh më shumë eksperienca pozitive.

Ndikon edhe cikli ynë ambiental, cikli ynë hormonal dhe mënyra sesi ne ndihemi vetë me trupin tonë ka të bëjë shumë me dëshirën që ne kemi për të kryer marrëdhënie s*ksuale prandaj edhe po edhe jo është përgjigjia e pyetjes tënde”, u shpreh Lekatari.(A.M/Faxweb.al)

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *