Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Bllokohen 5 persona në Malin e Tomorrit, helikopteri i FA niset në ndihmë të tyre

Pesë persona kanë mbetur te bllokuar këtë pasditë në Malin te Tomorrit. Nje helikopter i Forcave të Armatosura bëhet e ditur se është nisur për t’u ardhur në ndihmë atyre.

Sipas burimeve nga Ministria e Mbrojtjes, 5 personat kanë kërkuar ndihmë për ndërhyrje nga ajri. Ata kane qene duke udhetuar me makine dhe dyshohet se mund te kene humbur orientimin nderkohe qe ne majen e Malit te Tomorrit ka bore.

(M.Q/Faxweb)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.