Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Blerim Destani “sherr” me aktorin gjerman, Noizy ndërhyn në mënyrë të paparë (FOTO)

Tashmë dihet prej kohësh që miqësia që egziston ndërmjet reperit shqiptar Noizy dhe aktorit Blerim Destani. Shihen gjithmonë bashkë e sidomos nëpër evente të rëndësishme.

Aktori dhe miliarderi i njohur publikoi një video ku shihej filmi I tij I fundit që po transmetohej në një kanal gjerman, RTL.

Në video duket skena ku Blerimi nxehet me aktorin në fil.

Ajo që bën përshtypje është ndërhyrja e reperit Noizy me komentin e tij epik.

Ndërkohë që të gjithë miqtë e kanë përgëzuar Destanin për pjesëmarrjen në film, reperi komenton:

“Haja veshin.”

 

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.