AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Bleona Qereti në Grammy Awards, shfaqet më në formë se kurrë. Fotot që na lanë pa fjalë

Bleona Qereti ka qenë pjesë e festës së madhe të organizuar pas çmimeve në Grammy në Los Angelos teksa është shfaqur më në formë se kurrë e veshur me një fustan të ngjitur pas trupit i cili tregonte më së miri dhe linjat e këngëtares së njohur.

Ka qenë vetë Qereti e cila ka publikuar fotot në rrjetet sociale dhe gjithashtu tregon se ka shumë projekte të reja për të realizuar që përfshin një labum të ri, film.

 

A do i përgjigjeni thirrjes së Presidentit Meta për të dalë në shesh në 2 mars në mbrojtje të demokracisë dhe Kushtetutës së vendit?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *