Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Bleona në “Hollywood”, luan në filmin ‘211’ krah aktorit Nicolas Cage (Video)

Një vit më parë këngëtarja Bleona Qereti njoftoi fansat e saj se ishte përzgjedhur për të qenë pjesë e një filmi në “Hollywood”.

Ajo do të luajë krah aktorit të mirënjohur Nicolas Cage në filmin dramë-thriller që mban titullin ‘211’.

Bleona luan rolin e Christine, e cila duket se është një kliente, që po shijon kohën e kaluar në një lokal me miqtë e saj.

Bleona është ndjerë mjaft e vlerësuar dhe entuziaste për këtë hap të ri në karrierën e saj artistike.

 

(E.V/Faxweb.al)

Fjalët Kyce
Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.