Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Big Mama flet pa frena: Shokët që më thërrisnin motër tani më gjuajnë

Këngëtarja e njiohur shqiptare Big Mama mbrëmjen e djeshme ka folur pa frena.  E qeshur dhe mjaft në formë ajo është shfaqur në “Zonë e Lirë” ku tregoi detaje interesante nga jeta e saj. 

Teksa promovoi  videoklipit të saj të ri “Zema e ndalume” dhe sigurisht si në çdo intervistë të saj, këngëtarja nuk i ka lënë batutat dhe humorin. Shpeshherë gjatë intervistës  Çani i vuri në dukje Bigut se duket shumë bukur me pamjen e re pas heqjes së kilogramëve të tepër dhe këngëtarja duke qeshur u përgjigj se tani edhe shokët që dikur e quajnë motër, e gjuajnë. “Të gjithë shokët e ngushtë kanë nisur të më gjuajnë. Dikur më thërrisnin motër tani ma lypin”, u shpreh Big Mama.

Big Mama humbi shumë kilogramë pas një opreacioni në stomak dhe tani është në gjendje shumë të mirë shëndetësore. (J.V/Faxweb)

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *