Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


ShowBizTe Gjitha

“Big Brother”, Gaz Paja mbështet Arbana Osmanin: Suksesin e ke në dosje (VIDEO)

Që nga nesër fillon “Big Brother”, ky reality show do të prezantohet nga Arbana Osmani. 

Kjo e fundit ka publikuar në llogarinë e saj spotin më të ri, ku edhe vetë në të shfaqet duke punuar . Përmes videos që shihni më poshtë, Arbana Osmani njoftoi mbi 200 mijë ndjekësit e saj se nesër në mbrëmje, rikthehet “Big Brother”.

Por Arbanës nuk i ka munguar as mbºshtetja e aktorit të humorit, Gaz Pajës. Duke komentuar me shaka, aktori i “Portokalli”-së Gaz Paja, i tregoi koleges së “Top Channel” mbështjetjen e vlerësimin e tij. “Më falni, po ndërtime sandwich bëni? Të pyes, kot për kureshtje, se në profesion e di ça bën, dhe suksesin e ke në dosje. @arbanao p.s E ç’bën robi për një kafe tek bari punës”, ka shkruar Gaz Paja.

(J.V/Shuplaka)

 

 

 

Te shtunen? (me zë?)

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *