Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Betonierja përplas makinën në Tiranë, kaos në qarkullim (FOTO)

Pak minuta më parë një aksident është shënuar në kryqytet ku një betonierë ka përplasur një makinë në zonën e ’21 Dhjetorit’.

Raportohet paraprakisht se si pasojë e kaksidentit nuk ka viktima ndërsa ende nuk dihet nëse ka persona të plagosur.

Nga fotot e mëposhtme konstatohet se është dëmtuar automjeti që është përplasur ndërsa ky aksident ka shkaktuar trafik të rënduar në rrugë.

Policia dhe grupi hetimor kanë mbërritur në vendin e ngjarjes ku edhe po hetohet mbi shkaqet dhe rrethanat e këtij aksidenti.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce

Po firmoset një peticion për ringritjen e Teatrit Kombëtare ashtu siç ishte më parë. Ju si mendoni:

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *