Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShëndetiTe FunditTe Gjitha

“Best Performance 2019”, kompania ‘Mediplat’ merr çmimin e rëndësishëm në Itali

Kompania ‘Mediplat’ e njohur në Athinë në fushën e Ortopedisë, ka rrëmbyer çmimin “Best Performance 2019”.

Në ceremoninë e ndarjes së çmimeve, në Itali në një takim të përvitshëm ‘Gala Awards distributor meeting 2020”, Kompania “Smith & NepheW” përzgjodhi pikërisht “Mediplat” për t’i akorduar çmimin e rëndësishëm “Best Performance 2019”, midis 30 vendeve Europiane që përbëjnë grupin.

Ndërsa e vlerëson si një arritje të shkëlqyer së punës një vjeçare marrjen e këtij çmimi, “Mediplat” thekson se një vit tjetër i vështirë u kurorëzua me një vit tjetër suksesi për ekipin!

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *