AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Bes Kallaku shpall fituesen e ”Këngës Magjike” ende pa nisur mirë gara (VIDEO)

Aurela Gaçe është një nga këngëtaret më të dashura për publikun, ndërsa sa herë na emocionon  me daljet e saj.

Mirëpo ka dhe një gojëdhënë mes artistëve, sa herë që Aurela merr pjesë në një garë ajo fiton çmimin e parë.  

Kjo ka ndodhur edhe dje teksa aktori i humorit Bes Kallaku e ka shpallur atë fituese edhe pse nuk merrte pjesë.

“Prape une e fitova Kengen Magjike ???? hahahahahahahah o Bes Kallaku. Une pershesh me kos po ha, c’ke me mua. Une s’kam faj,Vete ma dha”, shkruan me humor Aurela.

(E.K/Faxweb) 

 

 

Fjalët Kyce

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.