FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Bes Kallaku habit ndjekësit, bën postimin e veçantë në Instagram

Bes Kallaku ka bërë postimin e veçantë në Instagramin e tij.

Aktori i dashur për publikun shpesh bënë postim në rrjetet e tij sociale krah dy femrave, që sipas tij janë më të rëndësishmet, Ija dhe Xhensila.

Por Besi ka vendosur të prezantojë me publikun edhe dy prindrit e tij, me një mbishkrim “ Baba e nona”.

Kjo është nga të paktat foto që Bes Kallaku ka ndarë me ndjekësit e tij.

Kujtojmë që Besi ka një motër e cila po ashtu është personazh publik. Pas dasmës së tyre ngjarja më e komentuar ishte lindja e të voglës Ajka e cila  ka bërë dhe aktorin dhe këngëtaren prindër për herë të parë.

 

Fjalët Kyce

A do i përgjigjeni thirrjes së Presidentit Meta për të dalë në shesh në 2 mars në mbrojtje të demokracisë dhe Kushtetutës së vendit?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *