Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Berlusconi “hákmerret” ndaj ish të fejuarës, fotografohet në shoqërinë e 30-vjeçares dhe ka plane fejese

Ish-kryeministri italian, Silvio Berlusconi, edhe pse në një moshë mjaftueshëm të madhe, jemi mësuar që të dëgjojmë se e ka të pamundur  për të qëndruar vetëm, por askush nuk do ta mendonte se do kishte sërish plane për fejesë.

Kavalieri italian është fotografuar me të dashurën e tij të re, me cilën thuhet se do të fejohet së shpejti. Silvio dhe Marta Fascina 30 vjeçe, u panë duke hyrë në vilën superluksoze të 83-vjeçarit në Sardenjë.

Kjo duket si një “hakmarrje” e Berlusconit ndaj ish të fejuarës së tij, Francesca Pascale, me të cilën u nda në muajin mars.

Francesca para disa ditësh publikoi një foto me partnerin e saj të ri dhe siç duket ish-kryeministri se ka pritur mirë këtë gjë, duke qenë se kundërpërgjigja e tij erdhi shumë shpejt.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *