Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Dèrri i merr çantën, pamjet e nùdistit që vrapon pas tij bëjnë xhiron e rrjetit

Po, ky është një njeri lakùriq duke ndjèkur një kafshë për të cilën BBC shkruan se është dèrr i ègër. Ky është momenti që një nùdist në Berlin ndodhet  në një vend popullor banje ndërsa vrapon pas kafshës që i ka marrë çantën  e tij, e cila përmbante një laptop.

Ai me sa duket “i dha të gjitha” në ndjekje të derrit që ka marrë çantën dhe dy derrave të saj. Adele Landauer, e cila kapi këto të pamje veprimi të pabesueshme të njeriut kundër ‘bishës’, i tregoi burrit fotot para se t’i postonte në internet.

“Ai qeshi me zë të lartë dhe më autorizoi t’i bëja publik,” tha ajo.


(F.GJ/FAXWEB.AL)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *