Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Berisha zgjedh kartolinën e Vitit të Ri për Ramën

Ish-kryeministri Sali Berisha ka zgjedhur ditën e sotme të bëjë pak humor të zi në lidhje me festat e fundvitit. 

Ai ka publikuar në faqen e tij të ‘Facebook’-ut një fotomontazh, ku shihet një ‘pemë’ hashashi e dekoruar në vend të një bredhi. Dhe s’e ka keq duke ditur situatën e kanabizimit të vendit. 

“Kartolina e Vitit te Ri e qytetareve shqiptar per Noriegen! Sb”, shkruan Berisha, i cili me ironi sulmon kryeministrin Edi Rama.

Kujtojmë se sulmet ne ish-kreut të PD-së ndaj qeverisë kanë qenë të shumta përgjatë 2017, ndërsa Berisha ka akuzuar qeverinë “Rama” se kanabizoi vendin.

(E.K/FAXWEB) 

 

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.