Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Berisha zbulon emrat: Ja kush e porositi kokainën e kapur në Maltë

Ish-kryeministri, Sali Berisha shprehet se kokaina e kapur në Maltë ka lidhje me kryeministrin Edi Rama.

Në një shënim në Facebook, Berisha i cili thotë se i referohet një mesazh ardhur në adresë të tij, shprehet se, “kontejnerët qe u kapen ne Malte me kokaine ishin banane të miqve të Ramës me mbiemër Xibraku”.

Statusi i Berishës:

Kokaina qe u kap ne Malte ishte e miqve te Edvin Droges!sb

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital.

“Pershendetje dr nje lajme qe po mbahet i fshete nga policia esht se konteineret qe u kapen ne Malte me kokaine ishin banane te miqeve te Rames me mbiemer Xibraku.”

Te dashur miq, me dt 12 prill 2019 qytetari dixhital ka derguar nje mesazh lidhur me nje udhetim misterioz ne Malte te ndrikull Falimentit, konfidente numer nje e Madame Bashes, pikerisht ne ditet e njoftimit te kapjes se ngarkeses me Kokaine ne konteineret me banane me destinacion Shqiperine. Ketu me poshte keni mesazhin e publikuar me dt 12 Prill 2019. sb

“Nje udhetim i ndrikull Falimentimit ne Malte!!

Lexoni çfare shkruan nepunesi dixhital. sb

Pershendetje z Berisha me kete mesazh desha te ju njoftoj se Ministrja e financave e cila ka ndezur nje sherrnaj te madhe ne ministri,ka vajt ne malt ne nje udhtim misterioz vetem pa asnje njeri me vete ditet qe eshte kap droga qe do vinte nga malta ne shqiperi Ka ik me 14 dhe eshte kthyer me date 16,. Mire do te jete te hetohet umdhitmi i saj. Gjithashtu kjo zonje ka ndezur sherre te medha ne ministri ne radhe te pare me zevendeset e saj. Zevendes ministria qe iku dha dorheqjen se nuk firmosi PPP e radhes per kontrollin teknik si korrupsion i hapur.ju lutem anonim.”

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *