PolitikëTe FunditTe Gjitha

Berisha komenton videon që qarkullon në rrjet: Banditët me uniformë të Veliajt masakrojnë bojaxhiun!

Ish-kryeministri Berisha komenton videon që ka qarkulluar gjatë ditës së sotme në mediat shqiptare. Në videon në fjalë, policia shihet duke u përleshur me një person, i cili mendohet të jetë bojashi.

“Banditet me uniforme te Veliajt masakrojne bajaxhiun!”, shkruan Berisha i cili ripublikon videon në fjalë.

Sipas raportimeve të mediave, personi që policët e bashkisë e kanë ndjekur dhe e kanë futur në furgonin e tyre, punonte në të zezë duke lustruar këpucë licensë. (D.D/Shuplaka)

Fjalët Kyce

A ju duket i drejtë vendimi i qeverisë Rama për të kufizuar dhe lëvizjen e këmbësorëve si masë për të parandaluar përhapjen e COVID 19?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *